Поточні мережі Wi-Fi мають проблеми з пропускною здатністю наче перевантажена міська дорога. Зростаюча кількість підключених пристроїв знижує пропускну здатність, а зростаюча поширеність нових додатків IoT лише погіршує ситуацію. Зворотна сумісність Wi-Fi для стандартів, яким майже 20 років, створює неефективність навіть у межах запропонованих смуг пропускання.

Стандарт Wi-Fi 6, також відомий як 802.11ax, – це крок на шляху до безперервного впровадження інновацій. Спираючись на можливості стандарту 802.11ac, Wi-Fi 6 дозволяє підвищити швидкість передачі даних і пропускну здатність як нових, так і вже існуючих мереж при роботі з додатками нового покоління за рахунок збільшення ефективності, гнучкості та масштабованості.

Завдяки Wi-Fi 6 підприємства та постачальники послуг можуть підтримувати нові додатки на наявній інфраструктурі бездротових локальних мереж (WLAN) та обслуговувати старі додатки на вищому рівні. Такий сценарій відкриває можливості для реалізації нових бізнес-моделей і підвищення рівня впровадження Wi-Fi.

Замовляйте встановлення Wi-Fi від найкращих виробників лише у нас: https://buywifi.com.ua/product/enterprise-wifi/