Новости

Коли закінчено обговорення концепції та затверджено проект, можна починати важливу частину імплементації бездротового рішення – радіопланування. На цьому етапі будується модель майбутнього радіопокриття, вибирається обладнання з оптимальними для завдання характеристиками, розраховуються такі параметри як орієнтація антен, місце розташування і висота підвісу, кути спрямованості сигналу, необхідна потужність і частоти з урахуванням карти інтерференцій.

Ретельний підхід з дотриманням всіх аспектів побудови бездротових рішень гарантує високий рівень сервісу клієнтів мережі, мінімізує ризики відмови сервісів, а до того ж, значно зменшує витрати на перебудову і розширення вашої мережі.

Замовити радіопланування для вашої мережі: https://buywifi.com.ua/about-us/contacts/

Точки доступу Cisco Meraki — це надійне рішення, вироблене з високоякісних комплектуючих за найсучаснішими світовими технологіями на ринку бездротових мереж. Cisco Meraki підтримують новітній стандарт Wi-Fi 6 і містять потужні антени, що підвищують чутливість прийому сигналу без втрати радіусу покриття.

Точки доступу Meraki надають просунуту статистику про використання мережі, дозволяючи вам більш гнучко керувати налашуванням обладнання, а оновлення точок доступу через Інтернет постійно розширює їх функціональність і збільшують цінність ваших інвестицій

Багатофункціональне, але при цьому інтуїтивне керування мережами через хмарний сервіс дозволяє відмовитися від високої вартості і складності керування бездротовими пристроями на місцях. Це єдине рішення на ринку, що дозволяє керувати своїми побудованими мережами і підключеними до них дротяними і бездротовими пристроями з однієї панелі керування.

Детальніше про точки доступу Meraki та замовити: https://rci-c.com/cisco-meraki/

Доступ в Інтернет – не тільки головна конкурентна перевага готелю, але й обов’язкова умова. Доступ в Інтернет повинен бути гарантований у всіх місцях загального користування готелю (ресепшн, ресторан, бари, холи, відкриті майданчики і т.д. ) та в номерах. Доступ до Wi-Fi мережі може бути організований в готелі безкоштовно або за фісовану плату відповідно тарифам, розробленими готелем.
Сisco Meraki — лінійка провідних рішень на ринку для організації безпечних і високонавантажених Wi-Fi-мереж. Побудовані за допомогою Meraki бездротові мережі надійні, піддаються масштабування і працюють безвідмовно. Точки доступу підтримують новітні Wi-Fi-стандарти 802.11n і 802.11ac і містять високопотужні антени, що підвищують чутливість прийому сигналу без втрати радіусу покриття. На додаток до високопотужним антен на 2.4 і 5 ГГц точки доступу Meraki обладнуються окремим радіомодулем для забезпечення безпеки.

Перевагами Cisco Meraki для готелів над іншими рішеннями на ринку є:

  • Продуктивний процесор для перевірки і фільтрації мережевих пакетів
  • Швидке віддалене налаштування пристрою за рахунок використання високошвидкісної пам’яті
  • Просунуте використання діапазону радіочастот для кращої продуктивності
  • Підтримка технології MIMO для одночасної передачі сигналу по декільком антенам
  • Теплові карти
  • Аналітика місцезнаходження

Вбудована в точки доступу, платформа CMX відображає реальну статистику про використання мережі, щоб допомогти поліпшити задоволеність користувачів на місцях. Зібрані дані синхронізуються з хмарою Cisco Meraki і дозволяють побачити тенденції в потоках користувачів, час роботи мережі і лояльність клієнтів у вигляді співвідношення нових користувачів до постійних.

Детальніше про точки доступу Meraki та замовити: https://rci-c.com/cisco-meraki/

Точка доступу з програмним забезпеченням (Soft AP) — це «віртуальна» функція Wi-Fi, яка використовує програмне забезпечення LG для створення бездротової точки доступу. В такому випадку, телевізор може виступати як ретранслятор або самостійна точка доступу, таким чином покращуючи і підсилюючи сигнал Wi-Fi в номері готелі.
Поточна версія підтримує режим Bridge, який дозволяє менеджерам мереж керувати підключеними пристроями.

Дана функція є чудовим рішенням для вирішення проблеми слабкого сигналу у місцях, де не можна протягнути кабель, або встановити додаткові точки доступу. А при побудові нового готелю це ще й спосіб зекономити — телевізор виступає в ролі точки доступу Wi-Fi.

Точка доступу Cisco® Catalyst® серії 9105 є найбільш універсальною точкою доступу наступного покоління в корпоративному класі.

Розширюючи мережу, Cisco керується ідеєю, що кожен пристрій має підходити для мереж будь-якого розміру, саме тому точки доступу Catalyst 9105 відповідають зростаючим вимогам IoT, одночасно повністю підтримуючи новітні інновації та нові технології. Catalyst 9105 поставляється в різних варіантах кріплення: Catalyst 9105i, який можна встановити на стелю за допомогою спеціально розробленого монтажного кронштейна або поставити на стіл. Catalyst 9105w спеціально розроблений для кріплення до стіни і ідеально підходить для готелів, резиденцій та інших багатоквартирних будинків.

З появою багатьох сумісних з Wi-Fi пристроїв та пристроїв IOT більшість з них підключаються через Wi-Fi. Оскільки більшість програм залежать від мережі, вимагають широкої пропускної здатності та чутливі до затримок, ми як ніколи раніше залежимо від бездротової мережі. Точки доступу Catalyst 9105 забезпечують безперебійну роботу в будь-якому місці для кожного, з високим масштабуванням та неперевершеною продуктивністю в різних мережах. Виходячи за рамки стандарту Wi-Fi 6, точки доступу Catalyst 9105 забезпечують інтегровану безпеку, стійкість та операційну гнучкість, а також покращений мережевий інтелект.

Замовляйте точки доступу Cisco в офіційного постачальника: https://bit.ly/387xuGI