Новости

Точка доступу Cisco® Catalyst® серії 9105 є найбільш універсальною точкою доступу наступного покоління в корпоративному класі.

Розширюючи мережу, Cisco керується ідеєю, що кожен пристрій має підходити для мереж будь-якого розміру, саме тому точки доступу Catalyst 9105 відповідають зростаючим вимогам IoT, одночасно повністю підтримуючи новітні інновації та нові технології. Catalyst 9105 поставляється в різних варіантах кріплення: Catalyst 9105i, який можна встановити на стелю за допомогою спеціально розробленого монтажного кронштейна або поставити на стіл. Catalyst 9105w спеціально розроблений для кріплення до стіни і ідеально підходить для готелів, резиденцій та інших багатоквартирних будинків.

З появою багатьох сумісних з Wi-Fi пристроїв та пристроїв IOT більшість з них підключаються через Wi-Fi. Оскільки більшість програм залежать від мережі, вимагають широкої пропускної здатності та чутливі до затримок, ми як ніколи раніше залежимо від бездротової мережі. Точки доступу Catalyst 9105 забезпечують безперебійну роботу в будь-якому місці для кожного, з високим масштабуванням та неперевершеною продуктивністю в різних мережах. Виходячи за рамки стандарту Wi-Fi 6, точки доступу Catalyst 9105 забезпечують інтегровану безпеку, стійкість та операційну гнучкість, а також покращений мережевий інтелект.

Замовляйте точки доступу Cisco в офіційного постачальника: https://bit.ly/387xuGI

З радіозв’язком (SDR) і гнучким перемиканням між режимами подвійного і потрійного радіозв’язку Huawei AirEngine 5760-51 є внутрішньою точкою доступу (AP) Wi-Fi 6 (802.11ax) наступного покоління, яка чудово справляється з управлінням високою продуктивністю і сценаріями високої щільності.

Унікальна технологія Smart Antenna компанії Huawei, заснована на інноваціях 5G, дозволяє сигналам активно слідувати за користувачами, покращуючи посилення сигналу і забезпечуючи високоякісне покриття з нульовими сліпими зонами.

Завдяки ліцензії на використання Right-To-Use (RTU) підтримка просторових потоків може бути збільшена з шести до восьми. AirEngine 5760-51 не стикалися з проблемами при роботі в сценаріях з високим рівнем перешкод завдяки можливості сканування перешкод, що надається незалежною радіостанцією. Такі переваги роблять AirEngine 5760-51 оптимальним для широкого спектра сценаріїв, включаючи корпоративні офіси, роздрібну торгівлю і виробництво.

Характеристики та замовити тут: https://catalog.rci-c.com/catalog/merezheve-obladnannia/tochky-dostupu/huawei-airengine-5760-51/

Історично склалося так, що Wi-Fi і стільникові технології протиставлялися одне одному, і в міру того, як швидкість мережі збільшується, щоб конкурувати з сучасною технологією Wi-Fi, ми чуємо багато сміливих заяв про смерть Wi-Fi. Цього не сталося, коли були розгорнуті 3G або 4G, але коли 5G потрапляє в заголовки преси, люди знову задаються питанням — а як щодо Wi-Fi?

Основний показник, пов’язаний з цими двома конкуруючими мережами, – це їх максимальна швидкість. Це також найпростіший для розуміння світом аспект мереж. Як завжди, обидві мережі обіцяють стрибкоподібну зміну швидкості завантаження. 5G пропонує швидкість мережі 4 Gbps, що дійсно робить Wi-Fi 5 (802.11ac) з його максимальною швидкістю 3.5 Gbps застарілою. Wi-Fi 6, проте, піднімає ставки, пропонуючи приголомшливу максимальну швидкість 9.6 Gbps, що перевершує те, що може запропонувати 5G.

На відміну від 5G, Wi-Fi 6 використовує неліцензовану мережу для забезпечення зв’язку. Ця неліцензійна мережа доступна безкоштовно. Споживачі будуть платити абонентську плату провайдеру інтернет-послуг і повинні будуть купити роутер, але пропускна здатність не буде таким популярним товаром, як 5G. Зворотною стороною неліцензованою мережі є обмеженість її охоплення. Ось чому ліцензовані мережі найкраще підходять для мобільних пристроїв, тоді як Wi-Fi використовує неліцензовані мережі, які обмежують можливості підключення в фізичному просторі.

Через різницю між цими типами мереж малоймовірно, що 5G ініціює революцію в галузі зв’язку, яка повністю витіснить Wi-Fi. 5G стане новим стандартом для роумінгу і запропонує небачену раніше швидкість завантаження для мобільних пристроїв у вашій кишені. Однак зростання IoT означатиме, що в кожному будинку буде більше підключених пристроїв, і Wi-Fi 6 буде домінувати в цьому секторі.

‎Нове покоління Wi-Fi 802.11ax, також відоме як Wi-Fi 6, є ще одним кроком до постійних інновацій. Спираючись на стандарт 802.11ac, стандарт 802.11ax покращує швидкість передачі даних та пропускну здатність як для нових, так і для існуючих мереж при роботі з додатками наступного покоління за рахунок підвищення ефективності, гнучкості та масштабованості.‎

Очікується, що в найближчі чотири роки обсяг трафіку мобільних даних може вирости в чотири рази. Підготуйте бездротову мережу свого підприємства до зростанню обсягу даних.

Шлях до бездротової мережі Wi-Fi 6 починається з точок доступу Cisco: https://bit.ly/2YhXVEh

Дорогі друзі!

Щиро і сердечно вітаємо вас із Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Хай Новий рік увійде у ваші оселі з добром і радістю, злагодою і достатком, з надією і натхненням для нових здобутків.

Нехай ці величні зимові свята, як і всі дні наступного року, будуть щедрими на любов і доброту, взаєморозуміння і повагу, а Різдвяна Зоря запалить у ваших серцях вогонь віри, надії і впевненості у здійсненні найзаповітніших бажань.

Хай ваше життя осяє Боже благословення, а оптимізм утвердить вас на добрі справи.

Зичимо міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку та щасливої долі вам і вашим родинам!

Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!