RTLS (Real time location system) – система визначення поточного місця розташування об’єктів в заданому просторі в реальному часі. За допомогою RTLS можна не тільки оперативно визначити місце розташування, а й побачити траєкторію руху об’єкта на карті, контролювати його стан (знаходження в певній зоні), а також зберігати історію його переміщень.

Для визначення місця розташування об’єктів система Wi-Fi RTLS використовує бездротову мережу Wi-Fi і алгоритми вимірювання різниці сигналів, які генерують мітки. Мітки прикріплюють до різних об’єктів, їх також можуть носити і люди. Залежно від поставлених завдань, мітки додатково можуть оснащуватися кнопкою тривоги, температурним датчиком і т.д. Кожна мітка оснащена батарейкою, термін життя якої 5-7 років.

Перебуваючи в поле бездротової Wi-Fi мережі, мітки передають сигнал з наперед заданим інтервалом часу (від 1 сек до декількох днів). Як зчитувачів Wi-Fi RTLS використовує точки бездротового доступу. Шлюзи здійснюють передачу даних (координат об’єкту) на сервер позиціонування за допомогою IT-інфраструктури, а спеціальне програмне забезпечення забезпечує візуалізацію.

Детальніше та замовити: https://buywifi.com.ua/product/other-product/wifi-rtls/