Доступ в Інтернет – не тільки головна конкурентна перевага готелю, але й обов’язкова умова. Доступ в Інтернет повинен бути гарантований у всіх місцях загального користування готелю (ресепшн, ресторан, бари, холи, відкриті майданчики і т.д. ) та в номерах. Доступ до Wi-Fi мережі може бути організований в готелі безкоштовно або за фісовану плату відповідно тарифам, розробленими готелем.
Сisco Meraki — лінійка провідних рішень на ринку для організації безпечних і високонавантажених Wi-Fi-мереж. Побудовані за допомогою Meraki бездротові мережі надійні, піддаються масштабування і працюють безвідмовно. Точки доступу підтримують новітні Wi-Fi-стандарти 802.11n і 802.11ac і містять високопотужні антени, що підвищують чутливість прийому сигналу без втрати радіусу покриття. На додаток до високопотужним антен на 2.4 і 5 ГГц точки доступу Meraki обладнуються окремим радіомодулем для забезпечення безпеки.

Перевагами Cisco Meraki для готелів над іншими рішеннями на ринку є:

  • Продуктивний процесор для перевірки і фільтрації мережевих пакетів
  • Швидке віддалене налаштування пристрою за рахунок використання високошвидкісної пам’яті
  • Просунуте використання діапазону радіочастот для кращої продуктивності
  • Підтримка технології MIMO для одночасної передачі сигналу по декільком антенам
  • Теплові карти
  • Аналітика місцезнаходження

Вбудована в точки доступу, платформа CMX відображає реальну статистику про використання мережі, щоб допомогти поліпшити задоволеність користувачів на місцях. Зібрані дані синхронізуються з хмарою Cisco Meraki і дозволяють побачити тенденції в потоках користувачів, час роботи мережі і лояльність клієнтів у вигляді співвідношення нових користувачів до постійних.

Детальніше про точки доступу Meraki та замовити: https://rci-c.com/cisco-meraki/