Організація Wi-Fi Alliance представила новий стандарт бездротового зв’язку — Wi-Fi 6 Release 2. Він відрізняється більш високою продуктивністю та енергоефективністю, ніж Wi-Fi 6E та більш ранні стандарти Wi-Fi.

Wi-Fi 6 Release 2 використовується діапазони 2.4, 5 і 6 ГГц, завдяки чому до роутера можна підключити ще більше пристроїв, і їх сигнал не буде інтерферувати один з одним, заважаючи з’єднанню. Цей стандарт використовує розраховану на багато користувачів технологію MU-MIMO, чим скорочує значення затримки при передачі даних, що важливо для онлайн-ігор і відеоконференцій. Wi-Fi 6 Release 2 також отримав підтримку режиму зниженого енергоспоживання, що збільшує автономність гаджетів, що працюють від акумуляторів та батарейок. Цей режим дозволяє вводити інтернет-з’єднання в сон, пробуджуючи його за потреби.

У найближчі місяці виробники різних пристроїв отримають інформацію про всі специфікації Wi-Fi 6 Release 2 та технічну документацію, що дозволяє реалізувати підтримку цього стандарту в їхній продукції. Після цього вони розпочнуть випуск гаджетів, сумісних із новим стандартом.