Meraki Teleworker VPN дозволяє адміністраторам розширювати корпоративну локальну мережу для співробітників на віддалених об’єктах за допомогою точок доступу Meraki, не вимагаючи, щоб на клієнтських пристроях було встановлено та запущено клієнтське програмне забезпечення VPN. Робота співробітників, підключених до віддалених точок доступу, буде такою самою, якби вони знаходилися в головному офісі з повним доступом до корпоративної мережі.

Teleworker VPN можна використовувати для підключення невеликих філій (<5 осіб), домашніх офісів для віддалених співробітників або керівників, тимчасових офісів на місцях (наприклад, будівельних майданчиків) тощо. Точка доступу Meraki на віддаленому сайті встановлює з’єднання рівня 2, використовуючи зашифрований IPSec UDP-тунель. Тунелі встановлюються для кожного SSID та ведуть до пристроя безпеки Meraki MX.

Оскільки більшість корпоративних локальних мереж розташовані за брандмауером та NAT, Meraki Cloud може погоджувати з’єднання між віддаленою точкою доступу та MX через NAT, також для встановлення з’єднання можна використовувати метод переадресації портів вручну. На віддаленому сайті можна тунелювати як бездротовий, так і дротовий трафік клієнта. Дротові клієнти, підключені безпосередньо до точки доступу Meraki, можуть тунелювати свій трафік.

Дізнавайтеся деталі рішення Meraki в наших менеджерів: https://rci-c.com/kontakty/