З радіозв’язком (SDR) і гнучким перемиканням між режимами подвійного і потрійного радіозв’язку Huawei AirEngine 5760-51 є внутрішньою точкою доступу (AP) Wi-Fi 6 (802.11ax) наступного покоління, яка чудово справляється з управлінням високою продуктивністю і сценаріями високої щільності.

Унікальна технологія Smart Antenna компанії Huawei, заснована на інноваціях 5G, дозволяє сигналам активно слідувати за користувачами, покращуючи посилення сигналу і забезпечуючи високоякісне покриття з нульовими сліпими зонами.

Завдяки ліцензії на використання Right-To-Use (RTU) підтримка просторових потоків може бути збільшена з шести до восьми. AirEngine 5760-51 не стикалися з проблемами при роботі в сценаріях з високим рівнем перешкод завдяки можливості сканування перешкод, що надається незалежною радіостанцією. Такі переваги роблять AirEngine 5760-51 оптимальним для широкого спектра сценаріїв, включаючи корпоративні офіси, роздрібну торгівлю і виробництво.

Характеристики та замовити тут: https://catalog.rci-c.com/catalog/merezheve-obladnannia/tochky-dostupu/huawei-airengine-5760-51/