Cisco Meraki Security Appliances – це 100% централізоване хмарне управління для безпеки та контролю керування додатками. Пристрої MX створюють елегантну структуру для Cisco SD-WAN на базі Meraki, надійно автоматично надаючи IPsec VPN-тунелі між сайтами. Інформаційна панель Meraki автоматично узгоджує маршрути VPN, протоколи автентифікації, шифрування та обмін ключами для всіх приладів Meraki MX в організації для створення топологій VPN із концентратором.

Якщо ви захищаєте трафік між офісами або інтернет-додатками і робочими навантаженнями, пристрій безпеки Meraki MX і SD-WAN допоможе вам.
Легко активуйте функції безпеки: міжмережевий екран нового покоління сьомого рівня, Cisco Advanced Malware Protection (AMP), запобігання вторгнень, розшифровку / перевірку SSL, запобігання втрати даних (DLP), брокер безпеки доступу до хмари (CASB) обмеження клієнтів SaaS, детальний контроль додатків, контроль типів файлів і багато іншого.

Пристрої MX доступні у вигляді віртуальних образів (vMX), які можна розгорнути у приватних та всіх основних загальнодоступних хмарах. За три прості кліки технологія Meraki Auto VPN може встановити безпечний та оптимізований зв’язок від тисяч філій до vMX у багатохмарних середовищах.
Meraki MX містить повний, надійний набір функцій прямо з коробки – ніяких додаткових покупок.

За консультацією звертайтеся: https://rci-c.com/cloud-managed-security-sd-wan/